Categories
Melo detektorius

Tapinas meluoja apie 5G

Home » Melo detektorius » Tapinas meluoja apie 5G

Tapinas visiškai rimtu veidu pareiškė, pradedant nuo 39:42

“5G negali daryti įtakos sveikatai, nes:
A. 5G ir radioaktyvių spindulių bangų ilgiai yra ne tas pats ir neturi įtakos žmogui”


Melas – taip bangų ilgiai skirtingi, bet kokiu būdu tai įrodo, kad negali daryti įtakos žmogui? Nekorumpuoti mokslininkai nepalaiko Tapino optimizmo. Joelis M. Moskowitzas yra Kalifornijos universiteto (Berkeley) Visuomenės sveikatos mokyklos fakulteto mokslininkas. Jis yra dirbęs visuomenės sveikatos klausimais, įskaitant mobiliųjų telefonų riziką, tabako kontrolę ir piktnaudžiavimą alkoholiu. Jis padėjo Berkeley miestui Kalifornijoje parengti potvarkį, įpareigojantį įspėti apie mobiliųjų telefonų pavojų. Jis rašė:

„Daugybė naujausių mokslinių publikacijų parodė, kad EML veikia gyvus organizmus gerokai žemiau daugelio tarptautinių ir nacionalinių rekomendacijų. Poveikis yra padidėjusi vėžio rizika, ląstelių stresas, kenksmingų laisvųjų radikalų padidėjimas, genetiniai pažeidimai, struktūriniai ir funkciniai reprodukcinės sistemos pokyčiai, mokymosi ir atminties trūkumai, neurologiniai sutrikimai ir neigiamas poveikis bendrai žmonių savijautai. Žala gerokai viršija žmonių rasę, nes vis daugiau įrodymų apie žalingą poveikį augalų ir gyvūnų gyvybei “ https://blogs.scientificamerican.com/observations/we-have-no-reason-to-believe-5g-is-safe/

Mokslininkai, pasirašę šį kreipimąsi, neabejotinai sudaro daugumą jonizuojančiosios spinduliuotės ekspertų. Jie paskelbė daugiau nei 2000 straipsnių ir laiškų apie EMF profesionaliuose žurnaluose. https://emfscientist.org/

Tą kreipimąsi pasirašė virš 250 mokslininkų iš viso pasaulio išskyrus tokias atsilikusias ir, matomai neturinčias mokslininkų, šalis kaip Lietuva.

Tapinas pareiškė (nuo 39:54)

“Tokie video kuriuose atseit matuojamas pakilęs radiacijos lygis yra, na sorry, nesąmonė.”

Tapinas šitoje srityje yra atseit tikras ekspertas. Net nežino, kad yra tokia nejonizuojančioji radiacija.
Pradedant nuo 41:25

“Prisiminkime kaip visi kažkada bijojom nešiojamųjų telefonų ir kaip mums grasino visiems smegenų vėžiu. Ir pripratom, ir viskas dabar gerai.”

Kažkada grasino smegenų vėžiu, o dabar jau yra įrodyta, kad nešiojamieji 2G ir 3G telefonai tikrai smegenų vėžio susirgimų kiekį https://www.saferemr.com/2020/11/new-review-study-tumor-risk.html


Taip pat įrodyta, kad tikrai sukelia vėžį bent jau dviems gyvūnų rūšims, o kas yra kancerogenas bent jau dviems gyvūnų rūšims yra tikrai kancerogenas ir žmonėms.
https://ntp.niehs.nih.gov/whatwestudy/topics/cellphones/index.html


O nuo tada kai atsirado išmanieji telefonai skydliaukės vėžio daugiau nei padvigubėjo. Tai siejama su tuo, kad antenos juose yra montuojamos nebe viršuje o apačioje. Ir tuo pat metu sumažėjo smegenų vėžio.

https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0013935119308102

O mokslinės informacijos paskaityti verta, bent jau tam kad žurnalistams paklausus galėtumėte atsakyti į Tapiniškus klausimus:
https://www.esmogas.lt/mokslin%C4%97s-literat%C5%ABros-s%C4%85ra%C5%A1as
https://microwavenews.com/
https://emfscientist.org/
https://ehtrust.org

5 replies on “Tapinas meluoja apie 5G”

Tapinas tikrai meluoja Lietuvos žmonėms, kad elektromagnetinė spinduliuotė, įskaitant 5G, nekenkia žmonėms. Apie tai rašiau anksčiau.

Kam siūlote komentuoti, jei ištrinate komentarus, kuriuose nėra nei vieno blogo ar neteisingo žodžio? Tai negarbinga.

Niekas netrynė, kad apsisaugoti nuo chuliganų komentarai pasimato tiktai juos patvirtinus.

Tai ir rukymas el. cigareciu pagal tapkina, nekenkia sveikatai. Nes tabako dumas ir el. cigarecio ne tas pats.

Comments are closed.